20 березня 2015 року...

20 березня 2015 року...

Проект тривав 40 місяців від 22 листопада 2011 року до 22 березня 2015 року.

Початок 2014 року пр...

2014 рік експерти Благодійного фонду "Інтелектуальна песрпектива" разом із співробітниками Центру соціальних експертиз ІС НАНУ розпочали активною співпрацею із Українським центром контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України.

22 січня 2015 року в...

22 січня 2015 року в конференц-залі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася презентація результатів соціологічного дослідження «Оцінка роботи судової системи України». Дослідження було проведено компанією Research Branding Group у...

Top Panel

Погода

Курс валют

Ресурсний центр ГУРТ

Триває польовий етап дослідження оцінки ефективності впровадження інтегрованих інтервенцій серед ЛЖВ

Триває польовий етап дослідження оцінки ефективності впровадження інтегрованих інтервенцій серед ЛЖВ, який виконується БФ «Інтелектуальна перспектива» за фінансової підтримки «Pact Inc. RESPOND» в 9 містах України.  В дослідженні приймають участь 3 цільові групи, а саме:

 

ЛЖВ, які прийняли участь в інтервенції «Школа пацієнта»  (по 50 респондентів у містах Дніпропетровськ, Чернігів та Черкаси, та по 25 респондентів – у мм. Полтава та Кременчук). Загальна вибіркова сукупність становить 200 респондентів.

ВІЛ-позитивні жінки, які мають дітей віком до 6-ти років, які прийняли участь в інтегрованій інтервенції «Майстерня можливостей» (по 50 респондентів у містах Дніпропетровськ, Полтава, Чернігів та Черкаси). Загальна вибіркова сукупність становить 200 респондентів.

Контрольні групи респондентів, які отримують стандартний набір послуг від організацій (по 50 респондентів у містах Дніпропетровськ, Чернігів та Черкаси, та по 25 – у містах Полтава та Кременчук. Група є контрольною до тих пацієнтів, які пройшли «Школу пацієнта». Ще  по 50 респондентів у містах Запоріжжя, Суми, Миколаїв та Харків, які приймають участь у дослідженні у якості контрольної групи для респондентів, які пройшли «Майстерню можливостей»).

 У даному дослідженні заплановано 4 повторних опитування, з періодичністю кожні 3 місяці з моменту першого опитування, кожного респондента, який включений у дослідження, через однаковий проміжок часу.

 

 

На даному етапі завершився набір 1-ї хвилі респондентів у всіх містах, охоплених дослідженням, а саме 800 респондентів. Продовжуються повторні опитування через 3 та 6 місяців з моменту включення респондентів до дослідження, а також розпочалося повторне опитування – через 9 місяців.  Загалом планується охопити 4000 респондентів