Notice: Undefined variable: image_path in /home/fiporg/public_html/modules/mod_news_show_sp1/helper.php on line 199

Notice: Undefined variable: image_path in /home/fiporg/public_html/modules/mod_news_show_sp1/helper.php on line 199

20 березня 2015 року...

20 березня 2015 року...

Проект тривав 40 місяців від 22 листопада 2011 року до 22 березня 2015 року.

Початок 2014 року пр...

2014 рік експерти Благодійного фонду "Інтелектуальна песрпектива" разом із співробітниками Центру соціальних експертиз ІС НАНУ розпочали активною співпрацею із Українським центром контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України.

22 січня 2015 року в...

22 січня 2015 року в конференц-залі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася презентація результатів соціологічного дослідження «Оцінка роботи судової системи України». Дослідження було проведено компанією Research Branding Group у...

Top Panel

Погода

Курс валют

Ресурсний центр ГУРТ

Актуальні новини

Конкурс серед місцевих журналістів Івано-Франківської області

Вітаємо переможця Конкурсу серед місцевих журналістів Івано-Франківської області на кращий просвітницький матеріал про COVID-19,
Ірину Копистинську: радіопередача «Тема дня. Радіовимір»: «Бустерна доза вакцини проти Covid-19: чому це важливо».
 

Проведення комунікаційної кампанії, пов'язаної із загальною вакцинацією населення Івано-Франківської області. new

СПІЛЬНИЙ ЗІ СВІТОВИМ БАНКОМ ПРОЄКТ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ЗА ПІДТРИМКИ ПРООН В УКРАЇНІ

 

БФ «Інтелектуальна перспектива» / БФ «Захід. Шанс»

Відповідно до наданих даних ЦГЗ України, ситуація з вакцинації проти COVID-19 в області наступна (інформацію отримано 11.10.2022):

Населення області             1 365 371

·         Дорослі  від 18 р.            1 090 591

·         Діти  від 12 до 18 р.           122 901

Підлягає до вакцинації   95-100%   - 1 231 492 осіб.

Отримали щеплення від початку пандемії   -  991648 осіб ( тижневе зниження – 41,5 %)  це 73% від всього населення області,  81% від всіх підлягаючих до  вакцинації

Детальніше: Проведення комунікаційної кампанії, пов'язаної із...

Проведення комунікаційної кампанії, пов'язаної із загальною вакцинацією населення Івано-Франківської області

СПІЛЬНИЙ ЗІ СВІТОВИМ БАНКОМ ПРОЄКТ МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я УКРАЇНИ ЗА ПІДТРИМКИ ПРООН В УКРАЇНІ

«Проведення комунікаційної кампанії,  пов'язаної із загальною вакцинацією населення Івано-Франківської області»

БФ «Інтелектуальна перспектива» та БФ «Захід. Шанс»

Іва́но-Франкі́вська о́бласть (розм. Прикарпаття, Івано-Франківщина, Франківщина, раніше Станислав(ів)щина) — адміністративно-територіальна одиниця на заході України. Є однією з трьох областей історично-культурного регіону Галичина. Один із найбільш густонаселених і давно освоєних регіонів України. Обласний центр — місто Івано-Франківськ.

Детальніше: Проведення комунікаційної кампанії, пов'язаної із...

ОГОЛОШЕННЯ. КОНКУРС СЕРЕД ЖУРНАЛІСТІВ

У рамках спільного зі Світовим банком проєктом Міністерства охорони здоров’я України, за підтримки ПРООН в Україні, БФ «Інтелектуальна перспектива» у співпраці із БФ «Захід. Шанс» проводить конкурс серед місцевих журналістів Івано-Франківської області на кращий просвітницький матеріал про COVID-19, з метою підвищення поінформованості щодо ситуації з вакцинацією в області, включаючи COVID-19 для вразливих груп області (сільське населення; люди похилого віку; люди з низьким рівнем доходів).

У Конкурсі можуть брати участь усі бажаючі журналісти Івано-Франківської області, незалежно від місця роботи, та ті, хто відчуває себе спроможним працювати у майбутньому на теренах журналістики, або вже працює, ведучи блоги в Інтернет-мережах. На розгляд журі приймаються матеріали, які були оприлюднені в електронних (телебачення, радіо, Інтернет) та друкованих виданнях в період з 1 січня 2022 року по 24 жовтня 2022 року (для професійних журналістів). Вікові критерії відсутні.

Учасники надають свої роботи на електронну пошту БФ «Інтелектуальна перспектива» Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. . Матеріали тих учасників, які раніше не публікувалися, приймаються в довільній формі у електронному вигляді.

Заява та матеріали приймаються до 24 жовтня 2022 року включно.

Результати Конкурсу, переможець та матеріал переможця буде опубліковано на веб-сторінках області, а також сайтах державних установ з метою підвищення поінформованості щодо ситуації з вакцинацією, включаючи вакцинацію від COVID-19 для вразливих груп області.

Переможець Конкурсу отримає грошовий приз.

Положення про конкурс 

 

Новини проекту «Підвищення якості послуг Розширеної програми з імунізації та Здоров’я матері і дитини та залучення громадськості до розбудови спроможності»

У рамках проекту «Підвищення якості послуг Розширеної програми з імунізації та Здоров’я матері і дитини та залучення громадськості до розбудови спроможності», який реалізується за фінансової підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, БО Благодійний фонд «Інтелектуальна перспектива»  у співпраці із ГО «ВакциНація» організував та провів наступні заходи: