20 березня 2015 року...

20 березня 2015 року...

Проект тривав 40 місяців від 22 листопада 2011 року до 22 березня 2015 року.

Початок 2014 року пр...

2014 рік експерти Благодійного фонду "Інтелектуальна песрпектива" разом із співробітниками Центру соціальних експертиз ІС НАНУ розпочали активною співпрацею із Українським центром контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України.

22 січня 2015 року в...

22 січня 2015 року в конференц-залі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася презентація результатів соціологічного дослідження «Оцінка роботи судової системи України». Дослідження було проведено компанією Research Branding Group у...

Top Panel

Погода

Курс валют

Ресурсний центр ГУРТ

Актуальні новини

Новини проекту «Підвищення якості послуг Розширеної програми з імунізації та Здоров’я матері і дитини та залучення громадськості до розбудови спроможності»

У рамках проекту «Підвищення якості послуг Розширеної програми з імунізації та Здоров’я матері і дитини та залучення громадськості до розбудови спроможності», який реалізується за фінансової підтримки Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні, БО Благодійний фонд «Інтелектуальна перспектива»  у співпраці із ГО «ВакциНація» організував та провів наступні заходи:

Завершився польовий етап дослідження «Пріоритезація факторів впливу на передачу ВІЛ від матері до дитини заради досягнення національної мети викорінення передачі ВІЛ від матері до дитини»

Завершився польовий етап дослідження «Пріоритезація факторів впливу на передачу ВІЛ від матері до дитини заради досягнення національної мети викорінення передачі ВІЛ від матері до дитини», який реалізує БФ «Інтелектуальна перспектива» на Замовлення Дитячого Фонду організації об'єднаних націй «ЮНІСЕФ». За результатами дослідження буде підготовлено аналітичний звіт та круглий стіл. 

Завершено перший етап дослідження «Пріоритезація факторів впливу на передачу ВІЛ від матері до дитини заради досягнення національної мети викорінення передачі ВІЛ від матері до дитини», яке реалізує БФ «Інтелектуальна перспектива»

Завершено перший етап дослідження «Пріоритезація факторів впливу на передачу ВІЛ від матері до дитини заради досягнення національної мети викорінення передачі ВІЛ від матері до дитини», яке реалізує БФ «Інтелектуальна перспектива» на Замовлення Дитячого Фонду організації об'єднаних націй «ЮНІСЕФ». У рамках першого етапу виконано:

  • Розроблено та затверджено протокол дослідження;
  • Розроблено та затверджено інструментарій дослідження (анкети для ВІЛ-позитивних та ВІЛ-негативних дітей);
  • Підготовлено масив даних для пари «ВІЛ-інфікована дитина – живонароджена дитина, яка народжена ВІЛ-інфікованою жінкою у 2014-2016 роки, з встановленим діагнозом ВІЛ-інфекції». 
  • Розпочато збір даних для пари «ВІЛ-негативна дитина - живонароджена дитина, яка народжена ВІЛ-інфікованою жінкою у 2014 році, з встановленим ВІЛ-негативним статусом». 

Завершився проект «Оцінка перспективного поведінкового втручання для ЛЖВ «Школа пацієнта» та інтегрованої інтервенції з формуванням економічної самостійності «Майстерня можливостей»

Завершився проект «Оцінка перспективного поведінкового втручання для ЛЖВ «Школа пацієнта» та інтегрованої інтервенції з формуванням економічної самостійності «Майстерня можливостей», який виконувався БФ «Інтелектуальна перспектива» на замовлення Проекту РЕСПОНД (USAID).

 

За результатами дослідження проведеного у 9 регіонах України (Дніпропетровськ, Полтава, Кременчук, Чернігів, Черкаси, Запоріжжя, Миколаїв, Харків, Суми) підготовлено аналітичний звіт. 

Триває польовий етап дослідження оцінки ефективності впровадження інтегрованих інтервенцій серед ЛЖВ

Триває польовий етап дослідження оцінки ефективності впровадження інтегрованих інтервенцій серед ЛЖВ, який виконується БФ «Інтелектуальна перспектива» за фінансової підтримки «Pact Inc. RESPOND» в 9 містах України.  В дослідженні приймають участь 3 цільові групи, а саме:

 

ЛЖВ, які прийняли участь в інтервенції «Школа пацієнта»  (по 50 респондентів у містах Дніпропетровськ, Чернігів та Черкаси, та по 25 респондентів – у мм. Полтава та Кременчук). Загальна вибіркова сукупність становить 200 респондентів.

Детальніше: Триває польовий етап дослідження оцінки ефективності...