Notice: Undefined variable: image_path in /home/fiporg/public_html/modules/mod_news_show_sp1/helper.php on line 199

Notice: Undefined variable: image_path in /home/fiporg/public_html/modules/mod_news_show_sp1/helper.php on line 199

20 березня 2015 року...

20 березня 2015 року...

Проект тривав 40 місяців від 22 листопада 2011 року до 22 березня 2015 року.

Початок 2014 року пр...

2014 рік експерти Благодійного фонду "Інтелектуальна песрпектива" разом із співробітниками Центру соціальних експертиз ІС НАНУ розпочали активною співпрацею із Українським центром контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України.

22 січня 2015 року в...

22 січня 2015 року в конференц-залі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася презентація результатів соціологічного дослідження «Оцінка роботи судової системи України». Дослідження було проведено компанією Research Branding Group у...

Top Panel

Погода

Курс валют

Ресурсний центр ГУРТ

Закінчився польовий етап дослідження по проекту «Доступ і вплив програм соціального захисту на жінок і чоловіків, які живуть з ВІЛ і працюють у формальному і неформальному секторах економіки, а також на членів їх сімей», який реалізується в Україні

Дослідження проводиться в партнерстві з організацією Центр соціальних експертиз за фінансової підтримки Міжнародної Організації Праці.

Дослідження проводилося в чотирьох областях України (Донецькій, Одеській, Львівській,  АР Крим) та у м. Києві та Київській області.

Дослідження було проведено методом тріангуляції, включаючи: 1) кабінетне дослідження, 2) кількісне дослідження (опитування цільової групи), 3) якісне дослідження (інтерв’ю з ключовими інформантами і фокус-групові інтерв’ю)

Методом стандартизованого інтерв’ю (face to face) було проведено опитування  людей, які живуть з ВІЛ і  працюють у формальному і неформальному секторах економіки  або є безробітними. Всього за окремо розробленою анкетою буде опитано 800 осіб (по 350 осіб у кожному секторі: формальному і неформальному і 100 безробітних, в 4 областях та м. Києві, тобто по 160 осіб в кожній області).

Також було проведено 5 фокус-групових інтерв’ю (по 8-10 учасників). Учасниками фокус-групових інтерв’ю були люди, які живуть з ВІЛ, а також представники груп ризику (споживачі ін’єкційних наркотиків, працівники секс-бізнесу, чоловіки які мають секс з чоловіками, лесбіянки  тощо), які є одержувачами або потенційними одержувачами соціального захисту. Основною метою було - обговорення доступу до програм соціального захисту, впливу програм соціального захисту на рівень життя, доходів та можливість лікування, а також проблем щодо доступу та отриманню соціального захисту ЛЖВ та представниками груп ризику. 

В ході дослідження також було проведено 15 інтерв’ю з ключовими інформантами.Основна мета – виявлення уявлень відповідальних працівників у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, профілактики ВІЛ/СНІДу, сфери зайнятості і соціального діалогу щодо соціального захисту хворих на ВІЛ/СНІД та їхніх сімей, особливостей соціального захисту категорій осіб, хворих на ВІЛ/СНІД, специфіки захисту працюючих у формальному і неформальному секторах, питань фінансування систем соціального захисту, а також недоліків і прогалин в законодавстві, політиці, які перешкоджають доступу до соціального захисту хворих на ВІЛ/СНІД і рекомендацій щодо вдосконалення системи соціального  захисту.

Методом напівструктурованих глибинних інтерв’ю були опитані керівники та відповідальні працівники державних і недержавних систем соціального захисту, компетентні чиновники, відповідальні за національні програми боротьби з ВІЛ/ СНІДом, керівники організацій ЛЖВС тощо у 4 обраних областях України та м.Києві.

Отримані в ході кількісного опитування дані введено та оброблено в форматі SPSS. За результатами кількісного і якісного досліджень готується аналітичний звіт.

Презентація результатів проведеного дослідження планується на національному семінарі, якій орієнтовно відбудеться 29 листопада 2013 року.