Пройшли тренінг-семінари в рамках Проекту «Сталий розвиток місцевих громад через актуалізацію культурної спадщини» за фінансування ЄС
З 2011 року по 2014 рік в рамках Програми Східного Партнерства «Культура» за фінансування Європейського Союзу реалізується Проект «Сталий розвиток місцевих громад через актуалізацію культурної спадщини»
Партнери Проекту – Благодійний Фонд «Інтелектуальна перспектива», Державний науковий центр захисту культурної спадщини від техногенних катастроф Державного агентства з управління зоною відчуження, Український центр культурних досліджень при Міністерстві культури України та білоруська громадська організація «Фонд ім. Льва Сапєги».
В рамках Проекту у серпні-вересні 2013 року пройшли тренінг-семінарів для представників культурної сфери Полісся. Учасниками заходів стали представники відділів освіти й науки та відділів культури обласних та районних Державних адміністрацій, представники музеїв, бібліотек та інших культурних осередків у регіонах, представники громадських організацій та ЗМІ.
Тренерами на заходах стали відомі українські діячі в сфері ПР та комунікації:
Валентин Королько, український вчений, доктор філософських наук, професор, завідувач кафедри теорії і методики зв'язків із громадськістю Національного університету «Києво-Могилянська Академія»
Ігор Слісаренко, відомий журналіст
Дмитро Коник, кандидат соціологічних наук, експерт з питань комунікації та ПР з багаторічним стажем роботи в міжнародних компаніях
Тренінг-семінари пройшли в 6 містах українського Полісся, а саме в Рівному, Житомирі, Києві, Переяслав-Хмельницькому, Сумах – для українських стейкхолдерів; та в Чернігові – для партнерів з Білорусі.
Учасники отримали сучасні та необхідні знання з питань комунікаційного процесу, організації комунікаційної кампанії, налагодження партнерських стосунків у процесі комунікації, основ фандрейзингу. Тренери надали культурним акторам практичні навички співпраці зі ЗМІ, зокрема знання щодо особливості підготовки до інтерв’ю на телебаченні, виступів для друкованих ЗМІ й на прес-конференціях.
Більше інформації на сайті Проекту: www.pr-center.org.ua/eu