Погода

Курс валют

Ресурсний центр ГУРТ

Соціальна нерівність і її вплив на економічний та демократичний розвиток Європи та її громадян: пост-комуністична центральна та східна Європа в порівняльній перспективі

Даний проект реалізується рядом дослідницьких організацій в 13-ти країнах Східної та Центральної Європи на замовлення Commission of the European Communities Research Directorate-General у співробітництві із Department of politics and International Relations University of Oxford.

Тривалість проекту: з травня 2006 до квітня 2009 року. 

Науковий керівник теми: Ю. Саєнко 

Менеджер проекту: О.В. Трофименко.

В ході виконання НДР було: 

  • проведено ситуаційний аналіз, по результатам якого написано аналітичний звіт,
  • проведено 8 фокус-групових інтерв'ю, зроблено розшифровки аудіозаписів цих фокус-груп, та за результатами інтерв’ю написано аналітичний звіт,
  • проведено експертне опитування;
  • проведено загальнонаціональне опитування громадської думки (1500 чол.);
  • введено на оброблено дані, отримані в ході опитування в форматі SPSS. 

Наприкінці червня-початку травня 2006 року в Великобританії, в Оксфорді, відбулася зустріч всіх партнерів, а також представників Єврокомісії, з метою з’ясування цілей та задач проекту та ходу його реалізації. На зустрічі обговорювались обов"язки та можливості сторін для реалізації даного проекту в тих країнах, які вони представляють. 

В кінці проекту – квітні 2009 року планується провести завершальний круглий стіл в Брюсселі, на якому будуть виступати всі партнери з презентацією результатів реалізації проекту в кожній країні.

В середині червня 2009 року, в Оксфордському Університеті (Великобританія), буде проведена презентація результатів учасників-країн проекту по якісному дослідженню (фокус-групам). На зустріч будуть запрошені всі зацікавлені сторони: наукове співтовариство, ЗМІ, представники Єврокомісії і інші організації, що займаються проблемою соціальної нерівності.