Notice: Undefined variable: image_path in /home/fiporg/public_html/modules/mod_news_show_sp1/helper.php on line 199

Notice: Undefined variable: image_path in /home/fiporg/public_html/modules/mod_news_show_sp1/helper.php on line 199

20 березня 2015 року...

20 березня 2015 року...

Проект тривав 40 місяців від 22 листопада 2011 року до 22 березня 2015 року.

Початок 2014 року пр...

2014 рік експерти Благодійного фонду "Інтелектуальна песрпектива" разом із співробітниками Центру соціальних експертиз ІС НАНУ розпочали активною співпрацею із Українським центром контролю за соціально небезпечними хворобами Міністерства охорони здоров’я України.

22 січня 2015 року в...

22 січня 2015 року в конференц-залі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася презентація результатів соціологічного дослідження «Оцінка роботи судової системи України». Дослідження було проведено компанією Research Branding Group у...

Top Panel

Погода

Курс валют

Ресурсний центр ГУРТ

22 січня 2015 року відбулася презентація результатів соціологічного дослідження «Оцінка роботи судової системи України»

22 січня 2015 року в конференц-залі інформаційного агентства «Українські новини» відбулася презентація результатів соціологічного дослідження «Оцінка роботи судової системи України». Дослідження було проведено компанією Research & Branding Group у грудні 2014 року.


Автори дослідження  представили дані про те, як жителі України оцінюють роботу українських судів, які заходи вважають найбільш дієвими для поліпшення роботи судової системи. Також представлені дані про рівень довіри громадян України до судової системи.

Найбільш дієвими факторами, що здатні покращити роботу судової системи України, учасники як загальнонаціонального, так і спеціалізованого опитування визначили такі:

  • Просте і несуперечливе законодавство;
  • Переслідування і жорстка відповідальність учасників корупційних домовленостей в усіх галузях життя і суспільства;
  • Належне і своєчасне виконання судових рішень;
  • Реальна незалежність суддів, виключення тиску на них;
  • Виборність суддів;
  • Створення нових механізмів відповідальності суддів за незаконні рішення;

Відповідальний секретар Ради Союзу юристів України Володимир Яценко, який також взяв участь у цьому заході, в якості пріоритетних завдань судової реформи назвав забезпечення справжньої незалежності судової гілки влади, деполітизацію механізмів призначення суддів. Важливо також забезпечити надійні гарантії виконання прийнятих судових рішень. За це, до речі, висловилися більше половини учасників опитування. Абсолютна більшість рішень Європейського суду з прав людини, прийнятих за позовами наших громадян, пов’язані саме з невиконанням або неналежним виконанням рішень національних судів, що також свідчить про актуальність цього завдання.

Результати дослідження і їх обговорення підтверджують необхідність проведення судової реформи. Водночас, вони дають підстави для оптимізму стосовно здатності національної судової системи кардинально поліпшити якість своєї діяльності.

По матеріалам сайту